Mieszkanie trzypokojowe w Sercu Niedźwiadka

Mieszkanie na sprzedaż
665 000 PLN , Pow. 68,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ursus Niedźwiadek , Stanisława Wojciechowskiego
Rok budowy:
1997
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
ELWO194701
Cena za m2:
9 666 PLN
Do sprzedaży przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.80 m2 położone w czteropiętrowym budynku z pustaka ceramicznego z 1997 r w sercu przyjaznego osiedla Niedźwiadek .

Wyjątkowa lokalizacja, spokojna okolica, pełna infrastruktura bytowa w zasięgu ręki ( szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw liczne sklepy, punkty usługowe, basen, ogród jordanowski Sasanka, park itp ) oraz bliskość komunikacji miejskiej (stacja SKM i PKP i liczne linie autobusowe w każdym kierunku miasta ) czynią miejsce wygodnym i atrakcyjnym do mieszkania i do życia.

Samo mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym , czyste i zadbane nadaje się do wprowadzenia bez specjalnych nakładów finansowych ( ewentualnego remontu wymaga przedpokój oraz płyta grzewcza gazowa która wymaga naprawy lub wymiany ).

Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 21,64 m2 / 12, 80 m2 / 9,90 m2 , dużej kuchni z oknem ( o powierzchni 11, 70 m2 ) zabudowanej i wyposażonej w sprzęt AGD, przedpokoju o powierzchni 8,74 m2 z szafą wnękową , łazienki z wanną (2,77 m2) i WC (1,25 m2). oraz dwóch balkonów, jeden przyległy do dużego pokoju i drugi przyległy do sypialni.

Do lokalu przynależy duża ( 7, 56 m2 ) piwnica , wygodnie usytuowana z oświetleniem .

Na podłogach w pokojach piękny, jesionowy parkiet (klepka), w łazience , WC i kuchni na podłodze terakota a na ścianach glazura dobrze fachowo położona, w sypialni szafa z pawlaczami na całej ścianie , okna plastikowe w dobrym stanie .

Czynsz administracyjny jest niski i wynosi 580,- zł.

Mieszanie znajduje się na 4 piętrze, nikt nie tupie nad głową. Nad mieszkaniem znajduje się strych, co powoduje że w lato jest chłodno, a w zimę ciepło.

Duża ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych przy budynku , istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym budynku lub w garażu wielopoziomowym na parkingu" Parkuj i jedź "

Lokal stanowi odrębną własność lokalu z udziałem we własności gruntu , nie obciążoną hipoteki, która może być zabezpieczeniem kredytu.

Oferta idealna dla dużej grupy docelowej , rodziny jak i jako inwestycja pod wynajem.

Z tytułu usługi pośrednictwa nie pobieramy wynagrodzenia , wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona Sprzedająca.

Zapraszamy na prezentację .


Nieprawidłowy adres E-mail